1860’lardan Bugüne…

Pernigotti Hakkında

Pernigotti olağanüstü Gianduia çikolatası, eşsiz nugaları ve ünlü dondurmaları ile İtalya'nın en önemli ve bilinen markalarından biridir. İtalya'nın geleneksel ve tarihi markası Pernigotti'nin 155 yılı aşkın geçmişi, üretimindeki ustalığını simgelemektedir.

2013

Global Bir Grup

Toksöz Grup tarafından 2013'te satın alınan ve yenilenen Pernigotti, global bir grup olma yolunda atılan ilk adımdır.

Pernigotti, %100 Türk sermayeli global bir marka olarak, tamamen doğal, üstün kalitedeki farklı ürünleriyle, hem Toksöz Grup'u global arenaya taşımayı hem de Türkiye'nin bir numaralı premium çikolata markası olmayı hedeflemektedir.

Yıllar…

Pernigotti Çikolata Lezzeti ve Kalitesi

Farklılık daha üretim aşamasında kendini gösterir. Pernigotti, lezzetiyle ve kalitesiyle tamamıyla farklı bir çikolata deneyimi sunar.

Nisan 2015

Eşsiz Çikolata Deneyimi

İşte bu farklılık ilk Nisan 2015 itibariyle tüketicisiyle buluşmaya başlamıştır. İçinde trans yağ, renklendirici, koruyucu ve hiçbir katkı maddesi bulunmayan Pernigotti, tüm yaş grubu ve tüketim alanlarına uygundur.

Ve şimdi…

O Eşsiz Tadları Keşfet!

Pernigotti'nin Gianduiotto (fındık ezmeli çikolata), Cremino (ortası fındık kremalı, fındıklı ve sütlü çikolata), Gemma (içi fındıklı, sütlü çikolata dolgulu çikolata), Nocciolato (bütün fındıklı ve fındık ezmeli çikolata) olmak üzere her damak zevkine uygun çeşitleri bulunmaktadır.